Nakon predbožićnih adventskih dana, slijede nam jednako zanimljivi i programom bogati Novogodišnji dani. Od 26. do 31.12. u Parku Plemenite općine turopoljske moći ćete uživati u raznim koncertima, izložbama, klizanju i bogatoj ugostiteljskoj i obrtničkoj ponudi, a vrhunac će zasigurno biti doček Nove godine koji ćemo realizirati uz potporu POU Velika Gorica

Koncerti koji vas očekuju su:
26.12. / 18h Tamburaški sastav Lajbeki
27.12. / 19.30h Božić u Gorici – koncert crkvenih i gradskih zborova, vokalnih sastava KUD-ova i solista, Crkva sv. Petra i Pavla
28.12. /19.30h The Trio - ZZ TOP & AC/DC tribute band
30.12. / 19.30h Najbolji hrvatski tamburaši
A klinci će zasigurno najviše uživati na dočeku Dječje Nove godine (31.12. od 17 sati) uz DJ Marija Kovača, maskote i akrobatsku predstavu. Od 22h pridružite nam se na dočeku na otvorenom kod Muzeja Turopolja uz grupu Kings! Iste večeri, od 18 do 22h vilenjaci pripremaju veliki tulum povodom zatvaranja Božićnog sela.

U Centru za posjetitelje imate priliku pogledati čak 2 izložbe:
A tu je i dalje adventski sajam s ponudom suvenira, bogata ugostiteljska ponuda, Božićno selo u kojem svakog dana do kraja mjesec možete uživati u vilenjačkoj zabavi. Svi željni klizanja u našem gradu to će moći učiniti do 9. siječnja 2023.