112. Turopoljski Fašnik ove je godine online, no to ne znači da se nećemo maskirati, dobro zabaviti i najkreativnije klince i klinceze nagraditi. Turistička zajednica Velike Gorice otvorila je foto- video natječaj te poziva sve vrtićke skupine i njihove odgajatelje da se uključe.
Pošaljite nam fotografije ili kratke video uratke (do 2 minute) i podijelite s nama kako ste obilježili fašnik u vašem objektu. Fotografije i video materijale dostavite nam putem naše Facebook stranice „Turopoljski fašnik“ , a uz objavljenu fotografiju ili video napišite naziv skupine i navedite naziv vašeg vrtića i adresu. Pet fotografija ili video uradaka s najviše lajkova osvojit će i nagrade. Prijave traju do 20.veljače.
Tuopoljski fašnik ove se godine održava pod motom „Otkij svoje drugo ja“, a cilj nam je pozvati građane da i u ovim izazovnim vremenima u sebi pronađu fašničkog zabavljača, maskeranta, svoju smiješnu i veselu, pomalo luckastu stranu, svoju ludu, svoj alter ego!
Ne budi sam, pridaj se k nam, nek nam Fašnik svima izmami osmjeh na lica!